• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Banyo Tıkanıklığı

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 23 Nisan 2016
Last modified:23 Nisan 2016

Summary:

Banyo tıkanıklığı başımıza en çok gelen şeylerdendir. Ne yaparsanız yapın su çok zor gider. Genelde tıkanıklık dökülen saçların birikmesi ile olur. Ama...

banyo-tikanikligiBanyo tıkanıklığı başımıza en çok gelen şeylerdendir. Ne yaparsanız yapın su çok zor gider.

Genelde tıkanıklık dökülen saçların birikmesi ile olur. Ama o kadar çok birikir ki siz temizlemek isteseniz de artık temizlenemeyecek duruma gelir.

Bu tür banyo tıkanıklığı durumlarında uzman bir tesisat firmasından yardım almak en doğru seçim olacaktır. Sizin uzun süre uğraşarak çözemediğiniz sorunu uzmanlar kısa bir süre içerisinde halledebilir.

Banyo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Banyo tıkanıklığı teknolojik olarak çözümlenmektedir. Kamera ve robot araçlar sayesinde banyo kanallarındaki tıkanıklık tespit edilmekte ve tıkanıklığa neden olan cisim parçalanmaktadır. İlk önce kamera ile tıkanıklığa neden olan cismin yeri tespit edilmektedir. Ardından cismin nasıl bir cisim olduğu anlaşılmaya çalışılmaktadır. Cisim anlaşıldıktan sonra robot cihazlar ile parçalanması ve banyo kanalının açılması sağlanmaktadır. Açılan kanaldan su akışı garantili bir şekilde normale dönmektedir. Firmamız yaptığı çalışmalarla bu tarz banyo tıkanıklığı sorunları hızlı bir şekilde giderilmektedir.

Banyo tıkanıklığı açılırken bir takım konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunların başında;

  • Tıkanık olan yer tam olarak tespit edilmeden işleme başlanmamalıdır.
  • Tıkanıklığa neden olan cismin ne olduğu anlaşılmadan işleme başlanmamalıdır.
  • Cismin tam olarak parçalandığından ve kanalda tortu kalmadığından emin olunması gerekmektedir.
  • Kanalın açıldıktan sonra suyun akıp akmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Tıkanıklık mutlaka profesyonel kişiler tarafından açılmalıdır. İşinin ehli kişiler tarafından açılmaması halinde banyonun kırılması ve yeni masraflara neden olunması ihtimali çok yüksektir. Profesyonel firmamız teknolojik imkânları kullanarak sorunu çözdüğü için kısa sürede herhangi krıım işlemine gerek kalmadan problem çözülmektedir. Bu gibi tıkanıklıklar ile ilgili yardıma ihtiyacınız olması halinde hiç çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Sorunuzu kısa sürede çözerek sizi rahata kavuşturabiliriz.

Banyo tıkanıklığı çözümlenmez ise pis sular sürekli kanalda birikmeye başlar ve bir süre sonra taşar. Pis sular içinde yer alan mikroplar ister istemez banyonuza yayılır. Bu tür pis suların içinde pek çok mikrop barınmaktadır. Bu nedenle hastalığa neden verme riskleri çok fazladır. İnsan sağlığını tehdit eden benzeri bir sorunla karşılaşmamak için sorunun bir an önce çözülmesi gerekmektedir. Firmamız uzman personeli ile bu gibi sorunların çözümü için elinden gelen yardımı yapmaya hazırdır. Banyo tıkanıklığı giderme çalışması için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Tesisat İstanbul başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.