• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • CEP TELEFONU 1: 0 (545) 718 35 73
  • CEP TELEFONU 2: 0 (535) 212 12 56
  • tesisatdizayn@gmail.com

Bebek Petek Temizleme

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 13 Şubat 2017
Last modified:13 Şubat 2017

Summary:

Bebek petek temizleme hizmetleri veren firmamız bu alanda uzman tesisatçıları bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca tüm işlemler garantimiz altında

istanbul-petek-temizlemeBebek petek temizleme çalışmaları yapan firmaların çok fazla olduğu bir şehirdir. Ancak her firma size istediğiniz etkili hizmeti sunamamaktadır. Doğru ve güvenilir bir uygulama için mutlaka işinde uzman ve tecrübeli bir servisten hizmet almanız gerekir. Zamanla tesisatınız ve peteklerinizde biriken kireç, pas ve tortular ısınma problemlerine neden olur. Bu sebeple daha fazla yakıt tüketerek yüksek tutarlı faturalarla karşılaşırsınız. Bu noktada petek ve tesisatınızın konusunda uzman kişiler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Bebek petek temizleme işlemlerinde sizlere en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sunan firmamız ile %30’a varan yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bebek Petek Temizleme Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Tesisatınız için bebek petek temizleme hizmetleri veren firmamız bu alanda uzman tesisatçıları bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca tüm işlemler garantimiz altında olmaktadır. Faturalarınızda düşüşler olur ve bu hizmet sizin için gider olmaktan çıkar.

Petek temizliği yaptırmamanız durumunda karşılaşabileceğiniz başlıca sorunlar ise şu şekildedir;

  • Peteklerde ısının her bölgeye aynı oranda dağılmaması
  • Petekte ve tesisatta oluşan tortuların kombiye ulaşması sonucu kombi arızaları
  • Tesisat sisteminin çürümesi ve beklenmedik masraflar

Belirtmiş olduğumuz sorunlarla karşılaşarak yüksek maliyetli tamir işlemlerine maruz kalmamak için, önceden tedbirinizi alarak bebek petek temizleme hizmetleri sunan servisimizle mutlaka irtibata geçin. Ayıca temizleme işlemlerinde kullanılan kimyasallar kesinlikle bu çalışma için uygun kimyasallardır. Çünkü petek temizliği içeriğinde metal parçalara kesinlikle zararı olmayan kimyasallar ile yapılmalıdır. Aksi takdirde kullanılan kimyasal metale zarar veren içeriğe sahipse yapılan işlem sonrası tesisatınız ciddi zararlar görebilir. Petek temizleme hizmetleri veren firmamız tesisatınıza uygun kimyasallar ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.Petek ve tesisat işlemleri sırasında aynı zamanda kombinizde bulunan filtrede firmamız tarafından temizlenmektedir. Çünkü bu filtre tesisatta oluşan tortuların kombi iç tesisatına geçmemesi için kullanılır. Tesisat temizlendikten sonra filtrede temizlenerek işlemimiz sonlandırılır. Petek temizliği işlemlerini deneyimli çalışanları ve uygun kimyasallar ile uygulayan firmamız yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışır. Bu doğrultuda sizlere her zaman en iyi, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sunar. Sizde bebek petek temizleme firmamız ile çalışarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Bebek Su Kaçağı Tespiti başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.