• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

İstanbul Tıkanıklık Açma

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 3 Mart 2016
Last modified:3 Mart 2016

Summary:

İstanbul tıkanıklık açma firmamız kanal ya da boruların içine bilerek ya da bilmeyerek atılan bez, tuvalet kâğıdı, sünger gibi cisimler nedeni ile kanalları

istanbul-tikaniklik-acmaİstanbul tıkanıklık açma firmamız kanal ya da boruların içine bilerek ya da bilmeyerek atılan bez, tuvalet kâğıdı, sünger gibi cisimler nedeni ile kanalların tıkanması sonucunda suyun gidemeyerek bir tarafta birikmesi sonucunda oluşan tüm tıkanıklarda kesintisiz hizmetler vermektedir. Tıkanıklığa neden olan cisim oradan çekilmedikçe sorun devam edecektir. Sorunun ortadan kalkabilmesi için kanalı tıkayan cismin çekilmesi ve kanalın temizlenerek pis su akışının sağlanması gerekmektedir. Geçmişte bu tür sorunların çözümü oldukça masraflı olmakta ve çok uğraş gerektirmekteydi. Ancak günümüzde tıkanıklık açma hizmetlerimiz ile bu alanda da pek çok yenilik gerçekleşmiştir. İstanbul tıkanıklık açma taleplerinin sürekli geldiği bir şehirdir.

İstanbul Tıkanıklık Açma Faaliyetleri Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Tıkanıklık bu işin uzmanı kişiler tarafından açılmakta olduğu için en iyi çözüm İstanbul tıkanıklık açma firmaları arasında en iyi olanlardan yardım almaktır. Geleneksel yöntemlerle çalışan kişiler tarafından yapılacak ise çok fazla masraf çıkması ihtimali değerlendirilmelidir. Bunun nedeni tıkanıklık açma işlemi geleneksel yollar ile yapıldığında banyo veya mutfaktaki birden fazla fayansın kırılabilme ihtimalidir. Tıkanıklığa neden olan yerdeki tamirat bittikten sonra boya badana ve fayans işi de yapılması gerekmekte ve maliyetler artmaktadır. Oysa teknolojik imkânlardan yararlanan firmamız herhangi bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan tıkanıklık açma işlemini sonuçlandırılabilmektedirler. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz müşterilerimiz tarafından çalışmalarımız konusunda oldukça profesyonel bulunmaktadır.

Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Tıkanıklık açmak için artık teknolojik imkânlardan yararlanmak gerekmektedir. Yeni teknolojileri kullanarak tıkanık yeri bulmak ve tıkanıklığa neden olan cismi ortadan kaldırmak daha kolay olmaktadır.

  • Bir kamera yardımı ile tıkanık olan bölge ve tıkanıklığa neden olan cisim tespit edilmektedir
  • Ardından soruna sebep olan cisim, robot cihazlarımız yardımıyla parçalanmaktadır
  • Bazen robotlar yerine tazyikli su ile tesisat yıkama işlemi yapılmaktadır
  • Cismin türüne ve boyutuna göre çözümler sunulmaktadır

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak bir çok alternatif arasından en uygun yöntemleri uygulayarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Tıkanıklığın açılmaması durumunda borular zarar görmekte ve sızıntı ya da çatlama yapmaktadır. Eğer ihmale devam edilirse tıkanık olan boru patlayabilmektedir. Böyle bir durumda borunun içerisindeki pis su etrafa saçılacak ve kötü bir ortam oluşacaktır. Sağlık açısından son derece riskli olan bu duruma izin vermemek gerekir. Sorun ilk ortaya çıktığı an İstanbul tıkanıklık açma firmamızı aradığınızda en hızlı şekilde çözüm yolları değerlendirilerek uygulamaya geçilmektedir.

Bir önceki paylaşımımız olan İstanbul Tesisat Firması başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.