• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 8 Mart 2016
Last modified:8 Mart 2016

Summary:

Kalorifer peteği temizliği çalışmasının düzenli olarak yapılması gerekir ancak kalorifer peteği temizliği fiyatları nedeniyle aslında çok da önemsenmemekte.

kalorifer-petegi-temizligi-fiyatlariKalorifer peteği temizliği çalışmasının düzenli olarak yapılması gerekir ancak kalorifer peteği temizliği fiyatları nedeniyle aslında çok da önemsenmemektedir. Fakat kalorifer petekleri temizlenmediği takdirde ısınma sorunları yaşanmaktadır. Bu nedenle en fazla iki yılda bir kalorifer peteği temizliği işleminin yapılması gerekir. Bir çok kalorifer peteği çok sık temizlenmeyi gerektirir. Bunun nedeni ise radyatör kalitesinin düşük olmasıdır. İyi bir radyatör temizleme konusunda iki yıla kadar dayanmaktadır. Ancak siz yine de ara ara durumu kontrol etmeli, oluşabilecek sorunlara karşı önceden hazırlıklı olmalısınız. Eğer iyi bir ısıtma sistemi istiyorsanız kalorifer peteklerinizin bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Kalorifer peteği temizliği ücretleri iyi bir radyatörle temizleme aralığınız uzun olduğundan yarı yarıya inmektedir.

Firmamızın Uygun Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları ile Çalışmalar Nasıl Yapılır?

Kalorifer peteği temizliği fiyatları bazen temizlik yaptırmak isteyenlere çok gelmektedir. Ancak bunu göz önünde bulundurmadan önce tesisatçılarımızın emeğine bir göz atalım:

  • Öncelikle havlupan radyatörü yerinden sökülür
  • Petek temizleme hortumunun bir ucu makineye diğer bir ucu da sökülen havlupanın vanasına sabitlenir
  • İkinci hortumun bir ucu havlupanın vanasına monte edilir diğer ucu dökülmesi için klozetin içine uzatılır
  • Tesisata su gönderilmek için banyoda bulunan en yakın musluklardan biri kullanılır
  • Son olarak şebeke hortumu makineye bağlanır ve sonra makine su ile doldurulur

Bu işlemler yapıldıktan sonra tesisat borularının içinde birikmiş olan kirli su, tahliye yoluyla dışarı atılır. Ancak tabi ki bu işlemler için işini iyi bilen, tecrübeli tesisatçılarla çalışmak gerekmektedir. Günümüzde kalorifer petek temizliği fiyatlarında cazip rakamları olan birçok firma vardır. Bunlardan biri de Dizayn Tesisat firmamızdır. Her bütçeye uygun ortalama fiyatları ile size hizmetler verilmektedir. Artık kalorifer peteği temizliği fiyatlarını sorun haline getirmeyecek, güvenli ellerde kaliteli bir şekilde sorununuzun çözülmesini sağlayacaksınız.

Kalorifer peteği temizliği fiyatları sizler için en uygun hale getirilmiştir. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tecrübe ve bilgi birikimimizi kullanarak kalorifer peteği temizleme çalışmalarımızı hızlı ve pratik bir şekilde yapmaktayız.

Bir önceki paylaşımımız olan Wc Tıkanıklığı başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.