• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 4 Şubat 2016
Last modified:4 Şubat 2016

Summary:

Yaklaşık bir 10 yıl önce kamera ile su kaçağı tespiti yapılacağını söyleseler tesisatçılar dâhil kimse bu duruma inanmazdı. Ancak teknoloji çağında oldu...

kamera-ile-su-kacagi-tespitiYaklaşık bir 10 yıl önce kamera ile su kaçağı tespiti yapılacağını söyleseler tesisatçılar dâhil kimse bu duruma inanmazdı. Ancak teknoloji çağında olduğumuz için her alanda olduğu gibi tesisat alanında kendini günden güne geliştirmektedir. Kamera ile su kaçağı tespiti son derece teknolojik sistemlerle çözüme ulaşmaktadır. Kendi çözümleriniz ile gidermeye çalıştığımız sıkıntılar zaman zaman işe yaramayabilir ve ek masrafların ortaya çıkmasına neden olabilir.  Bu nedenle birçok insan için su kaçağı daha büyük sorunlar oluşturmaya başlamıştır. Eskiden tesisatçılar yaptığı çalışmalar sonucunda yeri geldiğinde fayanslar, duvarlar zarar görmekte, hatta lavabolar, tuvaletler, banyolar kırılabilmekteydi. Sonrasında bu durumun eski haline getirilmesi uzun vakitler almaktaydı. Artık tüm bu sıkıntılar kamera ile su kaçağı tespiti çalışmalarımız sayesinde tamamen geride kaldı.

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti Çalışmalarımızın Avantajları

Yeni sistem kamera ile su kaçağı tespiti ile yukarıda bahsettiğimiz tüm olumsuz, eski yöntemleri bir kenara bırakın ve teknolojin gücüyle işlerinizi halledin. Bu çalışmanın avantajları;

  • Fayanslarınız, duvarlarınız kırılmaz
  • Pratik ve güvenilirdir
  • Zaman tasarrufu sağlanır
  • Çalışılan bölge kirletilmez
  • Garantilidir, sözleşme yapılır

Böylece su kaçağı problemi en iyi şekilde tamamen ortadan kalkar. Kamera ile su kaçağı tespiti için özel olarak tasarlanmış, uzun kablolar ucuna yerleştirilmiş küçük kameralı cihaz sistemleri bulunmaktadır. Bu kamera olan kablolar tesisata gönderilir. Bir taraftan görüntü ekranından anlık durum adım adım izlenir. Sorunun olduğu bölge tespit edilerek bu bölgeye odaklı olarak çalışma yürütülür ve borular değiştirilerek sadece bölgeye özgü işlem yapılır. Bu yolla sonraki zamanlarda oluşabilecek sorunlar da görülebildiğinden çok amaçlı bir işlem uygulanır genel anlamda başlayan sorunlar varsa tespit edilip önüne geçilir.

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçılarımızın Önemi

Kamera ile su kaçağı tespiti çalışmalarımızda tesisatçılarımız önemi büyüktür. Zira donanımlı olmayan bir tesisatçı ile çalışmak işinizi daha da zorlaştıracak, hatta ekstra masraflar yapmanıza neden olacaktır. Bu nedenle iyi eğitim almış tesisatçılarımızla çalışmak müşterilerimiz memnuniyeti açısından çok önemlidir. Hem o an ki sorununuzun çözülmesinde hem de daha sonrasında oluşabilecek durumlar için sizin bilgilenmenizde tesisatçılarımız özveri ile yardımcı olurlar. Bu nedenle Dizayn Tesisat firmamız adı altında çalışan, eğitim noktasında donanımlı ve teknolojide son dönem çalışmaları takip eden, tesisat sıkıntılarınızı kolaylıkla ortadan kaldıran tesisatçılarımız tüm işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Gayet uygun fiyatlar ile sorunlarınızı çözmek ve tesisat işleri noktasında size ek sorunların çıkmamasına özen göstermektedirler. Kamera ile su kaçağı tespiti işlemini hizmetleri arasına alan firmamız ile yürütecek olduğunuz çalışmalarda son derece memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.