• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Kameralı Tıkanıklık Açma

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 2 Şubat 2016
Last modified:2 Şubat 2016

Summary:

Kameralı tıkanıklık açma, herhangi bir hasara neden olmadan tıkanan yerlere kamera göndererek tıkanıklığın nedenini bulmaya çalışan sistemdir. Tıkanıklık...

kamerali-tikaniklik-acmaKameralı tıkanıklık açma, herhangi bir hasara neden olmadan tıkanan yerlere kamera göndererek tıkanıklığın nedenini bulmaya çalışan sistemdir. Tıkanıklık sorunları için artık endişelenmeye gerek kalmayacak teknoloji harikası bir sistemdir. Tıkanıklıkların olduğu durumlarda çoğumuz fayansların kırılmasından, yeni masrafların ortaya çıkmasından duyduğumuz tedirginlikle kendi basit yöntemlerimizle sorunu çözmeye çalışırız. Tıkanıklık açmaya yarayan ama son derece tehlikeli olan maddeler kullanmayı, herhangi bir maddeyle tıkanık olan bölgeye müdahale etmeyi deneriz. Ancak bu çabalarımız çoğu zaman sonuçsuz kalır hatta dâhilinde birçok sorunu da peşinden getirir. Bu gibi durumlarda ek tesisat sorunlarıyla karşılaşırız ve bu da can sıkıcı bir durum oluşturur.

Kameralı Tıkanıklık Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

Kameralı tıkanıklık açma çalışmasıyla firmamız son derece kolay bir şekilde sorununuzu anında çözmektedir. Bu sorunların çözümünde izlenen yollar:

  • Tıkanıklık sorunları için özel hazırlanmış kameralar tesisata gönderilir.
  • Kameralar hangi bölgede tıkanıklık olduğunu tespit eder.
  • Tıkanıklığın açılması için özel robot cihaz sistemleri kullanılır.

Bu sayede fayanslarınız, duvarlarınız kırılmadan kolayca tıkanıklık açılır ve size ek sorunlar çıkmaz. Kameralı tıkanıklık açma yöntemi ile tesisat işlerinde ön yargılı olmanıza gerek kalmaz. Son yıllarda teknolojinin artmasıyla da tesisat sisteminde birçok yenilik baş göstermiştir. Bunlardan biri olan kameralı tıkanıklık açma sistemi güven içinde tesisatınızın onarılmasını, yaptırmanızı sağlar. Ancak bu sistem birçok tesisatçıda bulunmamaktadır. Tesisat ile ilgili sorunlarınızın olduğu zamanlar mutlaka bu işlemi yapabilecek firmalarla iletişime geçmelisiniz. Bunlardan biri de birçok firma arasında kendini gösteren dizayn tesisat firmamızdır.

Kameralı Tıkanıklık Açma Alanında Neden Dizayn Tesisat?

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip etmesi sayesinde firmamız diğer firmalardan ayrılır. İşini özenle yapan güler yüzlü personellerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Web sitesindeki hizmetler bölümünden tesisatla ilgili birçok çalışma alanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakalarında şubelerimiz bulunmaktadır. Böylece istediğiniz bölgeden bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine iletişim bölümünden firmamız ile iletişime geçip kameralı tıkanıklık açma ve birçok hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tesisat alanındaki duruşumuz ile müşterilerimize güven vermekte ve geniş alanda hizmetler sunmaktayız. 7/24 hizmetimizle sorununuzun olduğu her an bir telefon kadar yakınınızdayız. Kameralı tıkanıklık açma sisteminde firmamız kendini en iyi derecede geliştirmiştir.

Bir önceki paylaşımımız olan Kırmadan Su Tesisatı Tamiri başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.