• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Kanal Açma İstanbul

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 11 Mayıs 2016
Last modified:11 Mayıs 2016

Summary:

Kanal açma İstanbul içinde sık sık yaptığımız çalışmalardan biridir. Binalarda ve şehirlerin alt yapılarında bulunan kanallar çeşitli nedenlerle tıkanabilir

kanal-acma-istanbulKanal açma İstanbul içinde sık sık yaptığımız çalışmalardan biridir. Binalarda ve şehirlerin alt yapılarında bulunan kanallar çeşitli nedenlerle tıkanabilir.

Evsel ve sanayi atıkları ile dış etkenlere bağlı bazı maddeler kanallar içinde balçık haline dönüşerek kanal tıkanıklıklarına sebep olmaktadır.

Tuvaletlere atılan yabancı cisimlerde kanalların tıkanmasında önemli bir etken olarak karşımıza sıklıkla çıkmakanaktadır. Kanal açma İstanbul ilimizin nüfus yoğunluğunda yaşanan büyük alt yapı problemlerinden kaynaklanan bir işlem olarak karşımıza çıkıyor.

Tıkalı kanallardan etrafa pis sular yayıldığı gibi, binaların özellikle bodrum katlarında bu tıkanıklıklar nedeniyle su baskınları oluşabiliyor. Kanal açma İstanbul ilinde birçok firma tarafından yapılsa da, her firma ileri teknolojileri kullanmadığı için bu sorun etkin bir şekilde çözümlenemeyebiliyor.

Kırmadan Kanal Açma İstanbul İlinde Firmamız Tarafın Nasıl Yapılır?

Kanal açma İstanbul içinde çeşitli cihazlar ile herhangi bir kırma işlemi gerçekleşmeden, gerekli ekipman ve tecrübeye sahip firmamız tarafından kolaylıkla yapılabilen bir çalışmadır. Geleneksel yöntemlerde kanalları açmak için belirli bölgeleri kırmak gerekiyor. Bu kırma işlemleri içinde belli izinler almak gerekiyor. Ancak kameralı görüntüleme sistemlerine sahip cihazlarla herhangi bir kırma işlemi olmaksızın da bu işlem kolay bir şekilde tarafımızca yapılabiliyor. Kırmadan İstanbul kanal açma çalışması firmamız tarafından şu şekilde yapılıyor;

  • Kameralı görüntüleme sistemine sahip cihazlar ile tıkanıklığa neden olan cisim belirleniyor
  • Cihazda bulunan aparat ile tıkanıklık açma işlemi başlatılıyor
  • Tespit edilen cisim robot makinelerle parçalanarak ya da çekilerek ortadan kaldırılıyor

Bu işlemler sayesinde kolay şekilde kanal tıkanıklığı giderilerek sorun ortadan kaldırılmış oluyor. Böylece etrafa yayılan pis kokudan kurtulduğunuz gibi sağlığınızı tehdit eden bu sular temizlenerek işlem gerçekleştiriliyor.

Muhakkak uzman ve deneyimli firmalar tarafından yapılması gereken kanal açma İstanbul içinde birçok firma tarafından yapılsa da, yeterli uzmanlığı olmayan deneyimsiz firmalar sorunu içinden çıkılmaz bir hâle dönüştürebiliyor. Tüm kanal ve tıkanıklık açma hizmetlerinde öncü ve lider bir yaklaşımı olan firmamız ile sizde tıkanan kanalları ileri teknoloji, kameralı robot cihazlarla açtırarak, bu tatsız durumu ortadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Kanal açma İstanbul içinde, profesyonel anlayış ve yüksek kalite ile firmamız tarafından etkin şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki paylaşımımız olan Bakırköy Su Kaçağı Tespiti başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.