• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Lavabo Borusu Açma

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 23 Mart 2016
Last modified:23 Mart 2016

Summary:

Lavabo borusu açma çalışmalarımız sayesinde artık tıkanan lavabolarınız hızlı bir şekilde ve tesisatınıza zarar vermeyerek açılıyor. Özellikle sık sık bu...

lavabo-borusu-acmaLavabo borusu açma çalışmalarımız sayesinde artık tıkanan lavabolarınız hızlı bir şekilde ve tesisatınıza zarar vermeyerek açılıyor. Özellikle sık sık bu sorunun yaşandığı mutfak lavabolarında en iyi hizmetlere soruna garantili çözümler üretiyoruz. Yemek artıklarının gittiği borular sürekli tıkanır. Başlarda pompa ve kimyasallarla açılabilen tıkanıklıklar bir süre sonra açılmaz hâle gelebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı çok kötü bir kokuya neden olur. Özellikle mutfak lavabosu tıkanmış ise mutfakta sürekli hoş olmayan bir koku oluşur. Hem kokudan kurtulmak hem de lavaboda rahat iş yapabilmek için tıkanıklığın bir an önce giderilmesi gerekmektedir.

Lavabo borusu açma çalışmaları uzmanlar tarafından yapılması gereken bir iştir. İşin profesyonelleri tarafından çok kısa bir sürede yapılabilecek bu iş, bu konuda işinin uzmanı olmayan kişilerin elinde bir kâbusa dönüşebilir.

Lavabo Borusu Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

Lavabo borusu açma işi artık kameralar ile tıkanıklık tespit edilerek açılmaktadır. Tıkanıklık olan yer tam olarak tespit edildikten sonra tıkanıklığı neden olan cisimler robot cihazlar ile parçalanmakta ve lavabonun açılması sağlanmaktadır. Lavabo borusu açma işlemlerinde firmamız son derece deneyimlidir. Ayrıca çalışma çok kısa bir sürede en iyi şekilde yapılmış olur.

Lavabo borusu açmanın aşamaları şunlardır;

  • Lavabodaki tıkanık yer tespit edilir.
  • Tıkanıklığa neden olan cismin ne olduğu anlaşılmaya çalışılır.
  • Cismin boru içerisinde parçalanması sağlanır.
  • Lavabonun borusu temizlenir.
  • Lavabonun çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Lavabo açma işi için gelip mutfağın tüm su tesisatını söken ustalara eski zamanlarda çok rastlanmaktaydı. Oysa ki lavabo açma işi artık son derece teknolojik bir şekilde yapılabilmektedir. Bu teknolojiye sahip olmayan ustalarla çalışılması halinde mutfağın veya banyonun zarar görmesi mümkündür. İşinin ehli kişiler ile çalışılır ise herhangi bir şeyi sökmeye ya da kırmaya gerek kalmadan kısa sürede sorunu çözmek mümkündür. Bu alanda yıllardır çalışmalar yürüten ve çok sayıda lavabo borusu açmış olan firmamız teknolojininde desteğini alarak profesyonelliği daha da ileriye seviyeye taşımayı başarmış ender İstanbul tesisat firmalarındandır. Lavabo borusu açma işi için bizleri sorunun başladığı anda çağırabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Su Kaçağı başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.