• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • CEP TELEFONU 1: 0 (545) 718 35 73
  • CEP TELEFONU 2: 0 (535) 212 12 56
  • tesisatdizayn@gmail.com

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 2 Nisan 2016
Last modified:1 Nisan 2016

Summary:

Su kaçağı nasıl bulunur sorusu çok sık karşılaştığımız bir sorudur. Kullanıma göre çok yüksek gelen faturalar ve duvarlarda oluşan nemlenmelerle beraber...

su-kacagi-nasil-bulunurSu kaçağı nasıl bulunur sorusu çok sık karşılaştığımız bir sorudur. Kullanıma göre çok yüksek gelen faturalar ve duvarlarda oluşan nemlenmelerle beraber tavanlarda oluşan kabarmalar gibi belirtiler gösteren bu kaçaklar son derece ciddi bir şekilde sorun teşkil ederler. Su kaçağı nasıl bulunur sorusuna sebep olan bu durumları gidermek için ise mutlaka işinde uzman ve deneyimli kişilerle çalışmak gerekir. Alelade ve eski yöntemleri geçerek günümüz gerekliliklerinde yeterli teknolojileri kullanmadan hizmet veren firmalar hâlâ bulunmaktadır. Bu firmalar ya da tesisatçılar maalesef soruna kalıcı çözümler getirmek yerine günü kurtarma çabasında hareket ederler. Artık günümüzde su kaçağı nasıl tespit edilir diye sorulduğunda kırmadan dökmeden ileri teknoloji makineler ile bu işlemlerin gerçekleştirildiği şeklinde cevaplar verilmelidir. Bu sayede hem kaliteli bir hizmet sağlandığı gibi zamandan ve ekstra bir yükten de tasarruf edilmiş olunur.

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı nasıl bulunur şeklinde iletilen bu soruya genellikle birçok cevap verilebilir. Çok sayıda yöntem uygulanabilir ama en etkilisi kırmadan yapılan işlemlerdir. Bu işlemler son derece ileri teknolojiye sahip dinleme ve kamera özellikli makinelerle gerçekleştirilmektedir ve % 100 çözüm garantisi sunmaktadırlar. Bu işlemleri sıralayacak olursak;

  • Dinleme özellikli cihazlarla su kaçağı olan yer bulunur
  • Kameralı makine ile boru içine gönderilen kamera ile kaçak görüntülenir
  • Yapılan uygulamalar ile beraber kırmadan su kaçağı bulunur

Tüm bu işlemler duvarlarınıza ya da evinize zarar vermeden, kırmadan dökmeden kolayca yapılmış olacak ve su kaçağı nasıl bulunur sorusuna en iyi yanıtı almış olacaksınız.

Bu işlemler sırasında su kaçağı bulmada en etkili yöntem olan dinleme ve kamera ile görüntülemeli sistem mutlaka uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Çünkü herkes bu makineleri kullanacak yeterliliğe sahip değildir. Bu noktada tesisat işlerinizde uzun yıllardır güvenle hizmet sunan ve kaliteli uygulamaları ile tanınan firmamız ile irtibata geçerek sorunlarınızı hızlı ve kolay şekilde halledebilirsiniz. Sektörde kendini ispat etmiş güvenilir ve profesyonel bir firma olarak sizlere her zaman en iyisini sunmaya devam ediyoruz. Su kaçağı nasıl bulunur sorusu hakkında daha fazla yanıt için bize danışabilir ve ayrıntılı cevaplar alabilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan Tesisatçı İstanbul başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.