• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • CEP TELEFONU 1: 0 (545) 718 35 73
  • CEP TELEFONU 2: 0 (535) 212 12 56
  • tesisatdizayn@gmail.com

Su Kaçağı Tespiti Şişli

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 5 Ocak 2017
Last modified:5 Ocak 2017

Summary:

Su kaçağı tespiti şişli firmamız bu gibi konulardan her zaman hizmetinizde bulunmaktadır.
Ancak geçmişten kalma ilkel yöntemlerle duvarlarınızı

cekmekoy-su-kacagiSu kaçağı tespiti şişli problemlerinin sıklıkla karşılaşıldığı bir şehirdir. Su kaçakları evlerimizde ya da iş yerlerimizde, özellikle tavanlarda oluşan kabarmalar, duvarlarda beliren su damlacıkları gibi belirtiler gösterir. Bu su kaçakları su borularının çatlaması nedeniyle olabileceği gibi tesisatınızın döşenmesi sırasında yapılan yanlış bir işlemden de kaynaklanabilir.

Su boruları suyun basıncı ya da darbe sonucu çatlayabilir. Bu çatlaklar tespit edilerek hemen tamir edilmelidir. Su kaçağı tespiti şişli firmamız bu gibi konulardan her zaman hizmetinizde bulunmaktadır.

Ancak geçmişten kalma ilkel yöntemlerle duvarlarınızı, tavanlarınızı, zeminlerinizi kırıp parçalayarak ve dökerek kaçak tespiti yapmaya çalışan tamirci ve firmalar artık günümüzde geçerliliğini yitirmiştir. Evlerinizi ve iş yerlerinizi inşaat haline getiren ve uzun sürelerde gereğinden fazla emek harcayarak yapılan bu işlemlere artık günümüzde yer verilmemelidir. Çünkü bizler Dizayn Tesisat olarak Su kaçağı tespiti şişli hizmetlerimizde artık akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile çalışan bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Şişli Firmamızın Hizmetlerinden Faydalanmadan Önce Su Kaçağının Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı tespiti şişli bulma hizmetlerimizden, kullandığımız ileri teknolojili cihaz sistemlerimizden faydalanmadan önce su kaçağınız olduğuna dair belirtiler olmalıdır. Bu belirtiler;

  • Tavanda oluşan kabarmalar
  • Duvarda oluşan su damlacıkları
  • Duvarlarda görülen su sızıntıları sonucu oluşan lekeler
  • Su faturalarınızda gözlemlenen artışlar olarak bilinmektedir.

Su kaçağı şişli yapan firmalar arasından bizi tercih etmeniz durumunda hızlı, kolay ve zahmetsiz şekilde su kaçağı sorununuzdan kurtulmanız mümkündür. Evinize, iş yerinize, duvarlarınıza ve tesisatınıza hiçbir zarar gelmeden sizde su kaçaklarını tespit ettirerek tamir ettirebilirsiniz.

Geçmişten günümüze her zaman hizmet verdiğimiz ilçe olan Şişli, su kaçağı tespiti işlemleri için bizi tercih etmeye devam ediyor. Çünkü firma hedefleri ve vizyonu doğrultusunda her zaman müşteri memnuniyetini yüksek kalite standartlarıyla sağlamayı kendimize görev biliyoruz. Konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli çalışanlarımızla en hızlı, en temiz, en etkin hizmeti sizlere oldukça uygun fiyatlarla sunarken daima sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. En yeni teknolojik akustik tesisat dinleme ve kameralı görüntüleme cihazlarımızla Şişli su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında kaliteli ve öncü konumumuzu koruyoruz.

Bir önceki paylaşımımız olan Su Kaçağı Tespiti Sultangazi başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.