• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • CEP TELEFONU 1: 0 (545) 718 35 73
  • CEP TELEFONU 2: 0 (535) 212 12 56
  • tesisatdizayn@gmail.com

Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 4 Ocak 2017
Last modified:4 Ocak 2017

Summary:

Su kaçağı tespiti sultangazi firmamız sadece ev ve iş yerlerine hizmet vermemektedir. Okul, hastane, otel, alışveriş merkezi ve bunlar gibi bir çok yer için

eyüp-su-kacagi-tespitiSu kaçağı tespiti sultangazi hizmetimiz sayesinde ev ve iş yerlerimizdeki tesisat borularının yıpranmasıyla oluşan su kaçağı sorununa yeni nesil çözümler üretilmektedir. Su kaçağı olan yeri bulmak ve onarmak bazı tesisatçılar için kolay bir iş olmuyor. Özellikle de kırıp dökmeden su kaçağı tespiti teknolojinin yardımı olmadan pek mümkün olmuyor. Bunun için deneyimli personellere sahip olan Su kaçağı tespiti sultangazi hizmetlerimizden yararlanmanız için 7/24 telefonlarınızı bekliyoruz. Gözle görülmeyen su kaçaklarını bulabilmek için cihazla yapılan tarama işlemi gerekmektedir. Bu işlemi her tesisatçı maalesef yapamamaktadır.

Dışarıdan bakıldığından kaçak yok gibi görülebilir, bu nedenle kesin çözüm elde edebilmek için özel kameralı, akustik dinleme cihazlar ile kaliteli hizmet sunan firmamızla irtibata geçerek garantili hizmet sistemimizden faydalanabilirsiniz. Siz farkında olmadan su kaçağının oluşması sonraki zamanlarda nem ve rutubetin oluşmasına sebebiyet vermektedir. Sultangazi su kaçağı bulma çalışmalarımız ile bu tür sorunlardan kısa bir zaman zarfı içerisinde, aynı zamanda kırıp dökmeden kurtulabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti sultangazi Bulma Hizmetlerimiz

Su kaçağı tespiti sultangazi servis hizmetlerimiz sayesinde su kaçağı sorununa kesin çözüm getirilmektedir. Ev ve iş yerlerimizde meydana gelen su kaçağı nedeniyle zaman içerisinde rutubet oluşmaya başlar. Rutubet oluşmadan önce önlem almak ve alanında uzman personeller ve kaliteli ekipmanlara sahip olan Sultangazi su kaçağı bulma servisimizden vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz firma hizmetlerimiz ise;

  • Yüzeyden kırılmadan cihazla tarama yaparak sızıntıyı kısa sürede tespit etmek
  • Su tesisat borularının düzenlenmiş olduğu her yerde görüntülü cihaz ile tespit yapmak
  • Gerektiğinde ve uygun olan ortamlarda dinleme cihazları ile tespit yapmak
  • Kaçak olan bölge belirlenerek onarım işlemini gerçekleştirmek

Pis su kaçakları ya da temiz su kaçaklarında yer belirlenerek tamiri yapılır. Bu işlemler sayesinde gereksiz kırma işlemleri yapılmaz ve buda siz değerli müşterilerimiz için hem nakit hem de vakit kaybına sebebiyet vermeden soruna avantajlı çözümler getirir.

Sultangazi su kaçağı tespiti hizmetimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet vermek bizim kuruluş amaçlarımızdan biridir. Müşteri memnuniyetini en üst safhada tutan firmamız ile kaliteli hizmeti uygun fiyata elde edebilirsiniz. Su kaçağı tespiti sultangazi firmamız sadece ev ve iş yerlerine hizmet vermemektedir. Okul, hastane, otel, alışveriş merkezi ve bunlar gibi bir çok yer için hizmet vermekteyiz.

Bir önceki paylaşımımız olan Su Kaçağı Tespiti Silivri başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.