• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Su Kaçağı Tespiti

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 30 Mayıs 2016
Last modified:30 Mayıs 2016

Summary:

Su tesisatlarında yer alan ve ansızın oluşabilen çatlak ve kırılmalarda su kaçağı tespiti yapmak oldukça önemli bir durumdur. Genelde tesisatçıların...

su-kacagi-tespitiSu tesisatlarında yer alan ve ansızın oluşabilen çatlak ve kırılmalarda su kaçağı tespiti yapmak oldukça önemli bir durumdur. Genelde tesisatçıların direkt olarak duvarları, tesisat sistemini, lavabo, banyoları kırmayı seçtiği yöntemlerde evlerde büyük sıkıntılar ortaya çıkmaktadır.

Teknolojinin çok fazla gelişim göstermediği dönemlerde kullanılan bu yöntemler insanları sıkıntıya düşürmekte ve oldukça maliyetli bir sonuçla karşılaştırmaktaydı.

Fakat teknolojinin gelişim gösterdiği son yıllarda tesisat firmamız su kaçağı tespiti işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmekte ve son sistem cihazlar sayesinde maliyet oldukça düşük duruma getirilmektedir. Böylelikle su kaçaklarından dolayı yaşanan sıkıntıların çözümü bu cihazlar ve firmamızın özverili çalışmaları sayesinde zahmetsiz ve sorunsuz bir süreç haline gelmiştir.

Su Kaçağı Tespiti ile Çözülebilecek Su Kaçağı Sorunları Nasıl Ortaya Çıkar?

Su kaçağına neden olan belli başlı durumları özel su kaçağı tespiti cihazları sayesinde gidermek artık çok kolay bir hale geldi. Fakat su kaçaklarına neden olan bazı durumlar yer almaktadır. Bu durumlara dikkat edildiği taktirde ortaya çıkan çatlak ve kırılmaların bir nebze önüne geçilebilir. Su kaçağına neden olan belli başlı sorunlar arasında:

  • Tesisatın alt yapısında kullanılan malzemelerin yanlış yerleştirilmesi
  • Evin yapımında kullanılan kalitesiz malzemeler
  • Tesisat sisteminde oluşan işçilik hataları
  • Alt yapı ve tesisat sisteminde su tesisatının yanlış döşenmesi

Yukarıda yer alan sorunlar su kaçaklarının meydana gelmesine neden olmaktadır. Su kaçağına neden olan, ansızın ortaya çıkan çatlamalar ve kırıkları en aza indirgemek ve kolayca sorunu gidermek için son sistem cihazlar ile çalışan tesisat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti için Tesisat Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Tesisat firmamız son teknolojik sistemlerle çalışmalar yaparak maddi giderinizi en aza indirgemeye çalışmaktadır. Teknolojik aletler ile yapılan çalışmalar pratik olarak su kaçağı tespiti sağlamaktadır. Firmamız geçmişten günümüze çıtasını yükselterek tesisat konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu çalışmalarla büyük kolaylıklar sağlayan firmamız, temiz bir çalışma sürdürerek tesisat sistemlerinize sıkıntı vermeden kolayca su kaçağı tespiti sorunlarının üstesinden gelmeyi amaç edinmiştir.

Bir önceki paylaşımımız olan Pimaş Açma Hizmetleri başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.