• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
 • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
 • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
 • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
 • info@dizayntesisat.com

Su Tesisat Tamircisi

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 5 Şubat 2016
Last modified:5 Şubat 2016

Summary:

Bir çok kişi yılda en az bir kere su tesisat tamircisi çağırmak zorunda kalmaktadır. Evde, ofiste, okulda, iş yerinde yani yapıların olduğu her yerde su tes

su-tesisat-tamircisiBir çok kişi yılda en az bir kere su tesisat tamircisi çağırmak zorunda kalmaktadır. Evde, ofiste, okulda, iş yerinde yani yapıların olduğu her yerde su tesisat tamircisine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda her zaman en iyileri ile çalışmak gerekiyor. Herhangi bir su tesisat tamircisi sizi daha büyük sorunlara sürükleyebilir.

Su Tesisat Tamircisi Neler Yapar?

 • Su sızıntılarını bulma ve tamir etme
 • Lavabo tıkanıklıklarını açma
 • Tuvalet tıkanıklarını açma
 • Banyo tıkanıklıklarını açma,
 • Gider tıkanıklıklarını açma
 • Kanal tıkanıklıklarını açma
 • Kalorifer, petek sorunlarını giderme

Adeta cankurtaran görevindeki su tesisat tamircisi tesisat sorunlarını en kolay ve garantili yollarla çözmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki su tesisatı tamircisi çağırmak için sorunların baş göstermesini beklememek gerekir. Belirli periyotlarda tesisat bakımlarını yaptırmanız sorunların önüne geçmek açısından çok önemlidir. Ayrıca biraz dikkatli davranarak sorunları asgari düzeye indirebilirsiniz. Çoğu insan çeşitli nedenlerle su tesisat tamircisi çağırmak yerine sorunu kendisi çözmek ister ve bu daha büyük sorunlara yol açabilen bir durumdur. Tıkanıklık Açıcılar kullanılması, sopa ve tel gibi yöntemlerle tıkanıklıkların açılmaya çalışılması, sızıntıların bantlarla ve bezlerle durdurulmaya çalışılması gibi yöntemlerin uygulanmasına kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu esnada vanalar kırılabilir, tesisat sistemine zarar verilebilir, hatta fayanslar ve duvarlar zarar görebilir. Tüm bu durumlara sebebiyet verildiğinden ek masraflar ortaya çıkar.

Her mesleğin olduğu gibi su tesisatı tamircisi mesleğinin de kendine özgü incelikleri vardır. Bir işi yapan meslek sahibinin işini ısrarla yapmak maalesef ekonomik açıdan zarara uğramaya neden olur.

Su Tesisat Tamircisinin Önemi

Su tesisat tamircisi mesleği yukarıda kısaca bahsettiğimiz gibi önemsenmesi gereken bir meslektir. Her ne kadar bir çok insan kendi işini kendisi halletmeye çalışsa da bir aşamadan sonra mutlaka uzman bir su tesisatı tamircisine ihtiyaç duyulur. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda acele ile seçilmiş firmalar sizi yanıltabilir. Bu nedenle bir seçim yapmadan önce firmalarla iletişime geçmek için bir araştırma yapılmalı ve iyi bir firma ile iletişime geçilmelidir. İstanbul tesisat açısından en gelişmiş şehirdir. Çünkü bildiğiniz üzere metropol kenttir ve çok fazla nüfus barındırır. Fazla nüfus, fazla yapı, fazla su tesisatı tamircisi anlamına gelir. Avrupa ve Anadolu yakalarında şubeleri bulunan firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. Yoğun iş hayatı ve yaşam koşulları nedeniyle bakımı yapılamayan tesisatlar için tüm tesisat ekibimiz yanınızda olacaktır. Üstelik 7/24 verilen hizmetle siz de zamanı sorun etmeden tek bir telefonla bizlere ulaşıp tesisat sorununu çözüme kavuşturabilirsiniz. Su tesisat tamircisi ihtiyacınız için bu konuda profesyonel olan firmamız ile çalışarak sözleşmeli garantili hizmetlerimizden faydalanın.

Bir önceki paylaşımımız olan Kamera ile Su Kaçağı Tespiti başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.