• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • info@dizayntesisat.com

Tesisat Su Kaçağı Tespit

Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 6 Mart 2016
Last modified:6 Mart 2016

Summary:

Tesisat su kaçağı tespit işlemleri artık son teknoloji robot cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçağı sorunları özellikle binaların yapısına zarar veren ve...

tesisat-su-kacagi-tespitTesisat su kaçağı tespit işlemleri artık son teknoloji robot cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçağı sorunları özellikle binaların yapısına zarar veren ve rutubete neden olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunun ortadan kaldırılması için tesisat su kaçağı tespit çalışması gerekmektedir. Çoğunlukla tavanda terleme, su damlaması, duvarda rutubetlenme ve sıvalarda kabarma olarak belirtiler veren bu su kaçakları, geçmişte bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından duvarlarınız kırılarak ve dökülerek onarılmaktaydı. Günümüzde ise artık son teknoloji cihazlarla, işinde uzman ve deneyimli kişiler ile duvarlarınıza ya da tesisatınıza zarar vermeden temiz ve titiz bir şekilde tesisat su kaçağı bulma işlemi gerçekleştirilerek bu su kaçakları kolay bir şekilde onarılabiliyor.

Tesisat Su Kaçağı Tespit Çalışması Nasıl Yapılır?

Tesisat su kaçağı tespit işlemlerinde kullanılan cihazlarımız günümüz ileri teknolojilerinin özelliklerini taşır. Bu cihazlarımız sayesinde su kaçağının olduğu bölge kolaylıkla bulunarak hızlı biçimde sorun giderilebilmektedir.

  • Bu cihazlarımızda bulunan dinleme sistemi ile tüm tesisat dinlenerek kaçak bulunabilir
  • Kameralı cihazlar ile borularınızın içi görüntülenerek su kaçağı bulunabilir
  • Kameralı sistem ile küflenmiş ve eskimiş borular tespit edilerek ileride oluşabilecek sorunlar önceden giderilebilir

Bu cihazlarımız sayesinde tesisat su kaçağı tespit işlemleri kırmadan ve evinizi inşaat alanına dönüştürmeden kolaylıkla halledilebilir. Tüm bu verdiğimiz hizmetlerle hem su tesisatınızda ki kaçakları tespit ederek hem de ileride size masraf çıkarabilecek eskimiş ve çürümüş boruların onarımını yaptırarak oluşabilecek büyük bir sorundan kolay şekilde kurtulmuş olursunuz.

Sözünü ettiğimiz su kaçakları zaman zaman belirti vermez ve içten içe binada çürümelere neden olabilir ve tesisatta su kaçağı tespiti işlemi yapmak doğal olarak aklınıza bile gelmez. Bu nedenle tesisatınızda ki bu kaçaklar yüksek tutarlı faturalara neden olur. Bahsettiğimiz türden belirti vermeyen su kaçağı olup olmadığını kontrol edebilmek oldukça basittir. Evinizin tüm su vanalarını kapatarak su saatinizi gözlemleyin. Eğer vanalar kapalı olmasına rağmen hala su saatinizde bulunan sayaç ilerlemeye devam ediyorsa tesisatınızda su kaçağı var demektir. Bu durumla karşılaşacak olursanız hemen tesisat su kaçağı tespit işlemi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki paylaşımımız olan İstanbul Su Kaçağı Bulma başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.