• AVRUPA YAKASI: 0 (212) 446 20 22
  • Fatih mah. İğde sok. No:7 | Bağcılar / İSTANBUL
  • ANADOLU YAKASI: 0 (216) 622 20 22
  • Kirazlıdere mah. Havacılar cad. Parkverde sitesi A3 2 blok no:1 | Çekmeköy / İSTANBUL
  • CEP TELEFONU 1: 0 (545) 718 35 73
  • CEP TELEFONU 2: 0 (535) 212 12 56
  • tesisatdizayn@gmail.com

Tıkanıklık

Review of: Tıkanıklık
Product by:
Dizayn Tesisat

Reviewed by:
Rating:
5
On 17 Nisan 2016
Last modified:17 Nisan 2016

Summary:

Tıkanıklık tesisatlarımız için son derece önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun nedeniyle evimizde büyük problemler oluşmakta ve bu...

tikaniklikTıkanıklık tesisatlarımız için son derece önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun nedeniyle evimizde büyük problemler oluşmakta ve bu problemlerin hemen giderilmemesi hoş olmayan durumları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle tesisatınızda tıkanıklığın olduğunu düşünüyorsanız mutlaka hemen uzman bir ekiple irtibata geçmeli ve soruna çözüm bulmalısınız. Bu tıkanıklıkların çeşitli sebepleri vardır.

Tıkanıklık Nedenleri

Genellikle tuvalet giderine atılan bez, tuvalet kağıdı, banyo giderinde biriken saçlar, mutfak lavabosuna dökülen yemek ve çay atıkları gibi nedenler tesisatınızda tıkanıklık yaşanmasına sebep olur. Günümüzde artık bu soruna son derece etkili çözümler getirilmiştir. Bu çözümlerden en etkili olanı ise ileri seviyede teknolojilere sahip makinelerle gerçekleştirilen işlemlerdir.

Tıkanıklık Nasıl Açılır? Etkili Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

Tıkanıklık sorununa karşı en etkili yöntemimiz kameralı cihazlarla görüntüleme yapılarak kırmadan dökmeden gerçekleşen işlemlerimizdir. Bu işlemler geçmişte kullanılan yöntemler gibi tıkanıklıkların bulunması için evinizi ya da iş yerinizi inşaat alanına çevirmenizi gerektirmez. Kırmadan gerçekleşen bu çalışmalarımızın nasıl yapıldığını maddeler halinde anlatacak olursak;

  • Makine ile beraber tesisata kameralı bir sistem ile içeriden bakılır.
  • Kamera yardımı ile tıkanıklığın olduğu bölge ve tıkanıklığa neden olan cisim ya da cisimler belirlenir.
  • Vakumlu makineler yardımıyla cisim çekilerek ya da çekilememesi durumunda parçalanarak sorun giderilir.
  • Kamera ile tekrar görüntüleme yapıldıktan sonra sorunun tamamen giderilip giderilmediği kontrol edilir. Böylece çok kısa zamanda sorunu halledilerek çözüme kavuşturulmuş olur.

Bu işlemlerin etkin bir biçimde ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan şey işinde uzman ve bu bahsettiğimiz ileri seviye tıkanıklıkları giderme özelliğine sahip cihazları kullanan firmalar ile iletişime geçmektir. Bu sayede sizde kırmadan dökmeden gerçekleşen uygulamalardan faydalanarak sorununuza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Aklınızda hiçbir cevapsız soru kalmaksızın işlemlerini profesyonel bir ekiple gerçekleştiren firmamız, uzun yıllardır sektörde edindiği bilgi ve birikimleriyle bu konuda sizler için en iyi avantajları sunmaktadır. Teknolojik cihaz ve makinelerle beraber uzman kadrosuyla sizlere hizmet veren firmamız için her zaman öncelik siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve tıkanıklık sorunlarınıza çözümler üretmektir.

Bir önceki paylaşımımız olan Su Tesisat İstanbul başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Benzer Paylaşımlar

Yakınlarınızın da okuması için sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.