Güngören Kırmadan Tıkanıklık Açma

Güngören Kırmadan Tıkanıklık Açma

Güngören Kırmadan Tıkanıklık Açma hizmetimizde Dizayn Tesisat olarak; tıkanıklık açma tesisat sorunlarının en büyük sorunu haline gelmiştir. Sıkça rastladığımız rutin bir sorun haline geldiğinden dolayı çoğu kez böyle sorunla karşılaştığımızda ne yapacağımızı bilmeyiz yada böyle bir sorun yaşamamak için öncesinde yapılması gerekenleri göz ardı ederiz.

İstanbul Tıkanıklık Açma - Dizayn Tesisat

Kanal tıkanıkların da kendimizce çözüm üretiriz fakat bu ürettiğimiz çözümler yaşanılan tıkanıklığı daha kötü bir duruma sokup sizleri daha çok mağdur edebilir. Bundan dolayı tıkanmalar durumunda ilk olarak yapmanız gereken şey bir tesisatçıyı arayıp yardım istemeniz. Öncelikle evlerimizde ev hanımlarının genel olarak yaptığı hatalardan birisi ise; yer silmek ve toz almak için hazırladıkları suyun içerisinde bezi unutup klozet içerisine atmalarından başlıyor sonrasında ise duş alırken kıl ve tüylerimizin dökülmesi ile tıkanıklar başlıyor.

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören Tıkanıklık Açma etken olan obje ve nesneler belirleniyor etken olan obje nesnenin büyüklüğüne göre tıkanıklık açma cihazı kullanılıp tıkanıklık açılıyor. Kanal açma sırasında kesinlikle etrafa zarar verme kırma dökme olmuyor. Tesisat sorunlarının başında gelen kanal açma artık işin ehli ustalarımızla birlikle çok kolaylaştı. Ön planda tutuğumuz müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.

Gider tıkanıklığının diğer nedenleri ise lavabolara atılan peçeteler, alt yapıların yetersizliğinden kaynaklı sorunlar, şiddetli yağan yağmurla olan tıkanıklar da olabiliyor. Bazı durumlarda çatı katlarında biriken tozlar da yağmurun yağması ile su ile birlikte kanal giderlerine karışıp kanal tıkanıkları oluyor. Çoğu yerlerde plastik malzeme kullanıldığından dolayı olası bir göçükte kırılma ve tıkanmalar oluşuyor. Artık teknolojinin büyümesi ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işleri 30-45 dakika ile son bulunuyor. Sorun yaşanan bölge öncelikle tespit edilip görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin detaylandırılması yapılıyor.

Güngören Kırmadan Tıkanıklık Açma, Güngören Kırmadan Kırmadan Tıkanıklık Açma, Güngören Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma, Güngören Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma hizmetlerini Dizayn Tesisat olarak vermekteyiz.